Udemy de Penta Teknolojiden Ücretsiz Adobe Kursları

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe Premiere gibi Adobe ürünlerine ilginiz varsa tam da size göre bir fırsat karşınızda. Penta teknolojinin Udemy sayfasında bu ürünler ücretsiz olarak yer almakta. Sadece Udemy üzerinden bu kurslara kaydolmanız yeterli. Sonrasında ömür boyu kullanım hakkını elde edeceksiniz. Bu kursları öğrenebilmeniz için temel bilgisayar bilginizin ve mac veya windows işletim sistemli bir bilgisayarınızın olması yeterli.

Adobe Programları için Ücretsiz Udemy Kursaları!

Adobe Premiere Pro CC Temel Araç ve Teknikleri

Adobe Premiere Pro video düzenleme (editleme) aracıdır. Yaptığınız çekimler 8K da olsa sanal gerçeklikte olsa istediğiniz herhangi bir formatta düzenlemenize olanak sağlar. Aynı zamanda bu program ile videolarınızı otomatik olarak yeniden biçimlendirebilirsiniz. Ve bunları dilerseniz youtube videoları hazırlamak için dilerseniz de kendi filminizi oluşturmak için bile kullanabilirsiniz. Karar size kalmış 🙂

Ücretsiz Udemy Adobe Premiere Pro Kursu
Adobe Premiere Pro
Udemy Adobe Premiere Pro kursuna gitmek için tıklayın

Adobe Photoshop CC Temel Araç ve Teknikleri

Bu kurs ile fotoğraf düzenleme ve grafik tasarımı konusundaki yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz. Temel photoshop araçlarını ve tekniklerini öğrendikten sonra web ve mobil uygulamalar için arayüz tasarımlarını tasarlayabileceksiniz. Photoshop uygulamasını artık İpad’lerinizde de kullanmanız mümkün. Böylece dilediğiniz her yerde rahatlıkla çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Ücretsiz Udemy Adobe Photoshop Kursu
Adobe Photoshop CC
Udemy Adobe Photoshop CC kursuna gitmek için tıklayın

Adobe Illustrator CC Temel Araç ve Teknikleri

Sektörde standartlaşmış olan vektörel grafik yazılımı web ve mobil için logolar oluşturmanıza, simgelerden kitap illüstrasyonlarına kadar her şeyi oluşturabileceğiniz bir alan olarak karşımıza çıkıyor Adobe Illustrator. Bu uygulamayı da yine aynı şekilde photoshop da olduğu gibi tabeletinize yükleyebilir ve istediğiniz herhangi bir yerde işlerinize devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Udemy Adobe Illustrator Kursu
Adobe Illustrator CC
Udemy Adobe Illustrator CC kursuna gitmek için tıklayın